Про Фонет

Phonet - IT та телеком компанія лідер якісної IP-телефонії для бізнесу на ринку України з 2013 року, яка займається організацією корпоративної телефонії для компаній з різних галузей на основі своїх програмних продуктів, таких як Віртуальна АТС Phonet та її коробкова версія IP АТС Phonet

Отримати консультацію

Phonet – лідер якісної IP-телефонії для бізнесу на ринку України з 2013 року. Фонет займається організацією корпоративної телефонії для компаній з різних галузей та напрямків бізнесу, від салонів краси до кол-центрів та корпорацій, що працюють у різних містах, у будь-якій точці України та за її межами. З кожним місяцем перелік нових функцій продуктів компанії збільшується, надаючи клієнтам передові можливості бізнес-телефонії. Серед найпопулярніших продуктів компанії Віртуальна АТС Phonet та її коробкова версія, Phonet Колл-трекінг, віджет замовлення зворотного дзвінка для сайту CallCatcher.

Хто ми?

Команда IT-фахівців, що працює на ринку з 2007 року, з великими міжнародними компаніями, такими як Baker Botts, Metastorm, 888, Nuance, що брала участь у розробці систем для автоматизації бізнес-процесів, з 2011 року починає працювати у сфері VoIP-технологій. Для того щоб зробити можливості сучасної корпоративної телефонії, раніше дуже дорогі, доступними для кожної компанії, в 2013 році під торговою маркою Phonet на ринок виходять готові програмні продукти для організації бізнес-телефонії, такі як хмарне рішення Віртуальна АТС Phonet і її коробкова версія на сервері клієнта IP АТС Phonet.

Що ми пропонуємо?

Послугу для компаній, яка замінює офісну міні-АТС і навіть кол-центр. Віртуальна IP АТС надає такі можливості, як підключення багатоканального номера, запис розмов, голосові вітання, переклад виклику – все це та багато іншого доступне через Інтернет без придбання обладнання.

0 800 218 500 безкоштовно по Україні