Інтеграція
з ArchiDelivery

Для служби доставки

Отримати консультацію

ArchiDelivery – програмний комплекс призначений для автоматизації служби доставки суші, піци або інших страв. Після впровадження програмного комплексу ArchiDelivery на Вашому підприємстві Ви отримаєте можливість автоматизувати прийом замовлень, контролювати стани замовлень та залишки продуктів на складі, отримувати звіти за замовленнями, формувати маршрути доставки, робити оцінку за доставкою, якістю їжі та задовольняти багато інших потреб служби доставки.

Одне з найважливіших місць будь-якої доставки – це call-центр. Віртуальна АТС Phonet та ArchiDelivery дозволяють автоматизувати та значно прискорити прийом замовлень. Дають можливість контролювати роботу над замовленням та виявляти труднощі на всіх етапах його виконання.

Спливаюча картка
Картка клієнта
при дзвінку
При дзвінку до служби доставки, Archi Delivery миттєво надати Всі дані по існуючому клієнту, ще до відповіді на дзвінок.
Набір кліком
Дзвінок кліком по
номеру телефона
Не потрібно витрачати час, набираючи номер на Вашому телефоні. Тепер при роботі в ArchiDelivery Ви можете натискати на номер клієнта, віртуальна АТС Phonet буде...
Замовити безкоштовну
консультацію? ЗАМОВИТИ
0 800 218 500 безкоштовно по Україні