Інтеграція
CRM Мегаплан з телефонією

Для спільної роботи

Отримати консультацію

Мегаплан – зручна та функціональна система для спільної роботи. Користувачі мають можливість виконувати у Мегаплані всю свою щоденну роботу: записувати справи, вирішувати завдання, знайомитися з колегами, здійснювати контроль проектів, укладати угоди, призначати необхідні зустрічі, будувати звіти, зберігати документи та перебувати в курсі останніх подій.

Віртуальна АТС Phonet доповнює Мегаплан можливостями корисними для бізнесу.

Спливаюча картка
Спливаюча
картка клієнта
При дзвінку клієнта до Вашої компанії Віртуальна АТС Phonet передає в Мегаплан номер телефону. Ще до відповіді на дзвінок...
Набір кліком
Дзвінок кліком по
номеру телефона
Не потрібно витрачати час, набираючи номер на Вашому телефоні. Тепер під час роботи в Мегаплан Ви можете кликати за номером клієнта, піднімаючи трубку віртуально.
Ім'я на телефоні
Ім'я клієнта, що телефонує
на дисплеї
Ви можете вітати Ваших клієнтів на ім'я не переходячи в Мегаплан. Це можливо завдяки тому, що віртуальна АТС Phonet шукає ім'я вашого клієнта.
Дзвінки у картці клієнта
Історія та аудіо запис
дзвінків у картці
Після закінчення кожної розмови з клієнтом, Віртуальна ATC Phonet прикріплює інформацію про дзвінок прямо у картку клієнта.
Дзвінки відповідальному
Дзвінки
відповідальному
При повторному дзвінку до Вашої компанії, як правило, клієнт потрапляє на секретаря або співробітника з яким він раніше не говорив...
Замовити безкоштовну
консультацію? ЗАМОВИТИ
0 800 218 500 безкоштовно по Україні