Інтеграція
з Tallanto

Для центру навчання

Отримати консультацію

TallantoProf – унікальна система для навчальних центрів, в якій є всі необхідні функції: база учнів, розсилки, абонементи, календар, запис через сайт, передоплата, облік дзвінків та листування, бонусна програма «Приведи друга» та багато іншого. TallantoProf дозволяє збільшувати дохід навчального центру та звільнити адміністраторів та співробітників від рутини.

Якщо Ви плануєте збудувати відділ продажу у вашому навчальному центрі, тоді TallantoProf – ідеальне рішення!

TallantoProf та Віртуальна ATC Phonet допоможуть динамічно розвивати навчальний центр, контролювати роботу адміністраторів та менеджерів з продажу. Ці системи стануть Вашими незамінними помічниками у здійсненні та перенаправленні дзвінків, за їх допомогою Ви зможете «пам'ятати» імена всіх Ваших учнів, зберігати історію вхідних та вихідних дзвінків як кожного учня окремо, так і загальну історію дзвінків всього центру навчання прямо в CRM системі.

Картка учня
Картка учня
при дзвінку
При дзвінку учня до Вашого навчального центру, Віртуальна АТС Phonet передає в Tallanto номер телефону. Ще до відповіді на дзвінок...
Набір кліком
Дзвінок кліком по
номеру телефона
Не потрібно витрачати час, набираючи номер телефону. Тепер при роботі в TallantoProf Ви можете клікати по номеру учня та телефонувати йому.
Ім'я клієнта на дисплеї телефону
Ім'я клієнта на
дисплеї телефону
Ви можете вітати Ваших учнів по імені не переходячи в CRM систему. Це можливо завдяки тому, що віртуальна АТС Phonet шукає ім'я вашого учня.
Дзвінки у картці учня
Історія та аудіо
дзвінків в картці
Після закінчення кожної розмови з учнем, Віртуальна ATC Phonet прикріплює інформацію про дзвінок прямо у картку учня.
Дзвінки відповідальному
Дзвінки
відповідальному
При повторному дзвінку до центру навчання, як правило, учень потрапляє на одного з адміністраторів, подальше уточнення того...
Замовити безкоштовну
консультацію? ЗАМОВИТИ
0 800 218 500 безкоштовно по Україні