База знань та Інструкцій

Перші кроки, налаштування та інструкції

Перегляд за категоріями

Знайомство з кабінетом

Огляд можливостей доступних у вашому особистому кабінеті

Перші кроки

Основні налаштування необхідні для початку роботи з телефонією

Налаштування sip телефону

Огляд можливостей доступних у вашому особистому кабінеті

Інтеграція з CRM системою

Налаштування взаємодії між вашою телефонією та CRM системою

Call-Catcher

Налаштування віджету зворотного зв’язку для сайту

Call-Tracking

Налаштування системи відстеження рекламних кампаній

Для налаштувань аналітики

Налаштування засобів для збору аналітики, таких як Google Analytics

Інші інструкції

Переадресація, конференції в АТС та інші інструкції

Поширені запитання

Як визначити, скільки потрібно підключити підмінних номерів на сайт?

Якщо ви не знаєте скільки у вас на сайт заходить одночасно користувачів – скористайтесь нашим лічильником з віджету Call Tracking. Для цього потрібно створити і встановити віджет на ваш сайт (скористайтесь інструкцією, крок 2.1 та 2.2: https://phonet.ua/help/calltracking-nalashtuvannya/). Після цього на наступний день у віджеті на вкладці “Номери” з’явиться напис з рекомендованою кількістю підключених номерів: 

Рекомендована цифра і означає скільки потрібно підключити номерів на сайт. Також ми рекомендуємо періодично оновлювати лічильник, натиснувши на хрестик в ньому, щоб кількість оновлювалась і була точною. 

Чи можна телефонувати з будь-якого іншого номеру у випадку зайнятості основних?

Якщо номер, з якого ви можете телефонувати на конкретні напрямки зайнятий, а потрібно мати можливість зателефонувати з будь-якого іншого, то в нас є така можливість. Наприклад, Київстар у вас телефонує тільки на Київстар, даний номер вже в розмові іншим оператором, а вам необхідно зателефонувати на Київстар і система підбере інший номер для здійснення вихідного дзвінка. Для цього необхідно залишити звернення на s@phonet.ua і ми вам це налаштуємо.

Чому на сім-карту приходить не більше 1-го одночасного виклику?

Сім-карти – це тільки одноканальні номери, тому приходить тільки 1 виклик, а інший відхиляє на рівні оператора зв’язку. Але на смікартах можна налаштувати переадресацію по зайнятості між іншими вашими номерами або на операторах Київстар та Водафон організувати нашу багатоканальність. Для цього необхідно звернутись до нас зручним для вас способом комунікації з розділу Контакти.

Чи можна приймати смс з сім-карт та як це можливо реалізувати?

Так, можна приймати смс з ваших сім-карт. Можна налаштувати пересилання смс на вашу пошту з відповідного GSM обладнання, в якому знаходяться сім-карти. Для цього зверніться до нас на тех. підтримку s@phonet.ua.