Автоматичне налаштування

Ви можете налаштувати швидко Ваш Zoiper на телефоні за допомогою автоматичного конфігуратору. В розділі налаштування телефону треба обрати “Android” з випадаючого списку обрати Zoiper Lite і пройти короткі вказівки в ньому (рис. 1)

Рис. 1 Автоконфігурація Zoiper на Android

Ручне налаштування

Для того, щоб налаштувати додаток вручну скористайтесь реєстраційними даними для налаштування тут.

З PlayMarket встановлюємо на телефон програму Zoiper. Запускаємо її на телефоні та бачимо наступне:

Натискаємо “Погодитись і Продовжити”

Далі у верхньому правому кутку натискаємо Skip

Після цього натискаємо YES та бачимо реєстраційні поля.

Далі нам необхідно ввести SIP логін, сервер та пароль від користувача.

Ці дані ми беремо в конфігурації телефонії у користувача на вкладці Інформація, приблизно заповнені поля виглядатимуть так і натискаємо Create an account:

Натискаємо “Следующий” та “Использовать в”

Тут нічого не заповнюємо та натискаємо “Пропустити”

У Вас має підсвітитись зеленим SIP UDP (якщо це поле не спалахнуло зеленим швидше за все Ви припустилися помилки в реєстраційних полях. Поверніться назад і перевірте коректність заповнених полів). І натискаємо “Конець”.

Далі надаємо програмі дозволи на доступ до телефону та контактів.

У наступному пункті “Do Not Diswturb Access“ можна натиснути “Скасувати” (Отменить), оскільки використовувати його не потрібно.

Всі основні налаштування виконані. Сама програма вже конфігурує оптимальні терміни реєстрації користувача та аудіокодеки, але потрібно ще дозволити програмі роботу у фоні (автозапуск). Це налаштування може відрізнятися від представлених скріншотів, оскільки залежить від телефону.

На телефоні на базі Android потрібно відкрити Налаштування на самому телефоні та знайти розділ “Програми”, в ньому може бути розділ “Всі програми”, а може відразу відкритися список з усіма програмами. Потрібно знайти програму Zoiper, натиснути на неї та увімкнути перемикач біля поля “Автозапуск”. Цей параметр на інших пристроях може називатися “робота на фоні”.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *