1. Головна
  2. Інтеграція з CRM системою
  3. CRM Teler
  4. Завантаження контактів в CRM Teler

Завантаження контактів в CRM Teler

Січ 17, 2023

Для того, щоб Ви могли завантажити файл з контактами в АТС, Ваша база має бути в форматі .csv, з кодуванням UTF-8, розділювач – кома.

1. Для завантаження контактів переходимо в особистий кабінет АТС Phonet на вкладку “Контакти“ (рис.1 позначка 1). На вкладці контакти натискаємо “Завантажити контакти“ (рис. 1 позначка 2).

Рис. 1

2. У вікні, що відкриється обираємо попередньо підготовлений файл з базою контактів (рис.2 позначка 3) та натискаємо “далі“. (рис. 2 позначка 4).

Рис. 2

3. В наступному вікні налаштовуємо відповідності полів, обираючи в випадаючому списку потрібне нам поле (рис.3 позначка – 5), та натискаємо кнопку “Завантажити“. Очікуємо поки всі контакти завантажаться на АТС.

Рис. 3

Примітка (якщо завантажуєте контакти з іншої АТС): для коректного відображення завантажених контактів, поля контактів які наразі є в АТС (куди треба завантажити) контакти повинні відповідати тим полям які є в АТС з якої будуть перенесені контакти. Дані налаштування можна виконати перейшовши на вкладку: “Налаштування – Поля контактів” (рис. 4 позначка – 6).

Рис. 4

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *