CallCatcher - Callback Віджет встановіть безкоштовний дзвінок з сайту клієнтам
через віджет зворотного дзвінка CallCatcher
і Ви збільшите кількість звернень
із Вашого сайту в середньому на +55%

Отримати консультацію

Phonet CallCatcher – активний віджет зворотного дзвінка (колбек віджет) для сайту, що дозволяє збільшити кількість звернень з Вашого сайту (конверсію сайту) в середньому на +55%, завдяки пропозиції до відвідувача у спливаючому вікні з закликом залишити свій номер телефону та отримати дзвінок від Вашого співробітника компанії менш ніж за 25 секунд. Віконце з пропозицією передзвонити несподівано спливає при спробі потенційного клієнта піти з Вашого сайту або за заданим часом проведеним відвідувачем на конкретній сторінці.

Зворотній дзвінок на сайт CallCatcher привертає до себе увагу яскравою іконкою з трубочкою та написом «Кнопка зв'язку» або «Кнопка дзвінка» (і підказкою), розташованої в зручному місці екрана, кліком по якій відкриється вікно віджета «зателефонуйте мені». А у неробочий час потенційний клієнт побачить пропозицію передзвонити йому у вибраний ним робочий час.

Також, callback віджет для сайту CallCatcher - це простий зручний спосіб клієнту зв'язатися з Вами, якщо у нього не поповнений баланс на номері телефону або він просто недостатньо рішучий, щоб зателефонувати першим. У разі замовлення дзвінка - йому моментально зателефонують самі представники компанії!

Розумний ловець клієнтів

CallCatcher 3.0 став дорослішим і розумнішим, тепер він знає коли потрібно ловити клієнтів. У момент, коли потенційний клієнт хоче закрити Ваш сайт і перейти на сайт конкурентів, пильний ловець спіймає його, запропонувавши моментальний зворотний дзвінок - callback (колбек).

Зв'язавшись з ним та надавши консультацію, Ви зможете донести з якої причини потрібно вибрати пропозицію від Вашої компанії.

Розумний ловець клієнтів
Таймер автоперезвону у неробочий час
Таймер автоперезвону
у неробочий час

У неробочі години, клієнти можуть вибрати конкретний час, у який вони хотіли б прийняти від Вас дзвінок. У робочий час CallCatcher 3.0 автоматично здійснить ініціацію дзвінка у заданий клієнтом час, Вам залишиться лише підняти трубку та дочекатися з'єднання. Таким чином Ви зможете автоматично дзвонити клієнтам у зручний для них час без встановлення додаткових нагадувань.

Вигідні тарифи Зворотного дзвінка для Вашого сайту

CallCatcher Call-Inviter

Якщо потрібний лише активний віджет замовлення зворотного дзвінка на сайт

99 грн
міс

базові функції Віртуальної АТС Phonet

  • При замовленні дзвінка на сайті виклик надійде Вашому менеджеру, і система з'єднає його з відвідувачем, що замовив дзвінок.
  • Повідомлення про пропущені дзвінки будуть надходити на Вашу пошту.
  • Дзвінки оплачуються згідно з тарифом підключеного оператора зв'язку.
ПІДКЛЮЧИТИ

CallCatcher Inservice

Зворотній дзвінок на сайт повністю інтегрований з Віртуальною АТС

Безкоштовно
при підключенні до Віртуальної АТС

  • При замовленні дзвінка на Вашому сайті виклик надійде на працівників за заданим алгоритмом
  • Дзвінок клієнту пройде за найбільш вигідними тарифами, налаштованими для вихідних дзвінків залежно від того, які номери підключені до віртуальної АТС.
ПІДКЛЮЧИТИ

CallCatcher Freemium

Безкоштовний варіант отримати більше клієнтів з Вашого сайту

Безкоштовно
окремий віджет

  • Всі алгоритми залучення клієнтів та дизайн під сайт як у платній версії.
  • Моментальне повідомлення на e-mail при замовленні дзвінка на Вашому сайті.
ПІДКЛЮЧИТИ
Залишились питання - замовте консультацію
Якщо у Вас ще є питання та Ви хочете дізнатися детальніше про тарифи та можливості, які Ви отримаєте підключивши віджет замовлення зворотного дзвінка для сайту CallCatcher, можете отримати консультацію нашого менеджера.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
0 800 218 500 безкоштовно по Україні